تبلیغات
طرفداران هنر دوبلـــــــه و انیمیشن - انیمیشن TURBO
طرفداران هنر دوبلـــــــه و انیمیشن
در رابطه با موضوع دوبله و هنر و بعضی وقت ها هم چیزهایی دیگر

کمپانی دریم ورکز تابستان ۲۰۱۳ ، انیمیشن سینمایی و سه‌بعدی ˝توربو˝ (Turbo) ساخته ˝دیوید سورن˝(كه انیمیشن ماداگاسكار هم از كارهای اوست) را روانه سینماهای جهان می‌کند.

بنابر این گزارش، فیلمنامه انیمیشن سینمایی “توربو” را “دارن لمک” بر اساس طرحی از “روبرت دی.سیگل” بە رشته تحریر درآورده و داستان آن دربارهٔ یک حلزون کوچک است کە دیوانه‌وار عاشق رانندگی و مسابقات سرعت است. این حلزون پس از اینکه بطور شگفت‌آوری بە قدرت فراصوت می‌رسد، تصمیم می‌گیرد تا برائ تحقق رویا‌های خودش در مسابقات رالی “ایندینیا جونز” شرکت کند(اخه حلزونو چه به سرعت اونم فرای صوتتضادخیلی جالبیه). این حلزون دوست‌داشتنی در راه رسیدن بە رویاهایش ضمن اینکه دوستان بسیاری پیدا می‌کند متوجه این امر نیز می‌شود كه قهرمانی در هر مسابقه‌ای از جمله مسابقات اتومبیل‌رانی یک کار جمعی است و در واقع هیچکس بە تنهایی نمی‌تواند در هر کاری موفق بشود.

به نوشته هالیوودنیوز، “اسنوپ داگز”، “لوئیس گازمن”، “بیل هادر”، “ساموئل ال.جکسون”، ریچارد جنکینز”، “کن جونگ”، “رایان رینولدز”، “میشله رودریگز”، “بن شوارتز” و کورتوود اسمیت” بە عنوان صداپیشه با کمپانی دریم ورکز همکاری کردند.

تاریخ دقیق اكران این انیمیشن  7 ژوئن 2013 است.

برای دانلودتریلر این انیمیشن میتونید خط پایینو بكلیكین.

دانلودبا كیفیت بالا

دانلود با حجم 5mb

File:Turbo (film) poster.jpg

منبع
برچسب ها: انیمیشن توربو، turbo، dream works،
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 بهمن 1391 توسط محمد عزیزیان