تبلیغات
طرفداران هنر دوبلـــــــه و انیمیشن - تهیه‌كننده«شكرستان»از ساخت فیلم سینمایی این انیمیشن خبرداد.
طرفداران هنر دوبلـــــــه و انیمیشن
در رابطه با موضوع دوبله و هنر و بعضی وقت ها هم چیزهایی دیگر

شکرستان 

به گزارش خبرگزاری سینماپرس به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، مسعود صفوی درباره تولید فیلم سینمایی انیمیشن با نام «شكرستان»، گفت: در حال حاضر ما به صورت جدی مشغول كار روی فیلمنامه هستیم كه توسط یك گروه نویسنده در حال انجام است. با توجه به حساسیت مدیوم سینما از لحاظ ایجاد جذابیت برای مخاطب تلاش می‌كنیم به فیلمنامه‌ای برسیم كه بتواند ۹۰ دقیقه تماشاگر را نگه دارد و با او ارتباط برقرار كند.

صفوی در پاسخ به این سوال كه آیا این كار درستی است حالا كه مخاطبان با «شكرستان» در تلویزیون و شبكه خانگی ارتباط برقرار كرده اند، نسخه سینمایی آن تهیه شود، بیان کرد: ما در صدد هستیم با تمركز و تحلیل مناسب مدیوم سینما فیلمنامه را بنویسیم تا ارتباط  مخاطب و «شكرستان» مخدوش نشود. در تاریخ سینمای انیمیشن نیز این اتفاق، به دفعات تکرار شده است. گاهی سریال های موفق فیلم سینمایی شده و گاهی فیلم‌های سینمایی موفق، سریالشان تولید شده است.

وی ادامه داد: بی شك بنای ما بر جذابیت و استحكام بیشتر ارتباط مخاطب با «شكرستان» است و سعی می‌كنیم این تغییر مدیوم با دقت مناسبی انجام شود. طبق برنامه ریزی انجام شده ما تا آخر امسال كار بر روی فیلمنامه و انجام پیش تولید اولیه را انجام خواهیم داد و از تیرماه سال۹۳ تولید را شروع خواهیم كرد. این فیلم محصول واحد انیمیشن حوزه هنری است و تحت سرمایه گذاری و نظر سازمان توسعه سینمایی سوره ساخت خواهد شد.

گفتنی است مجموعه انیمیشن «شكرستان» محصول حوزه هنری، از شبكه دو پخش می‌شود. این مجموعه یكی از پربیننده ترین محصولات تصویری حوزه هنری برای مخاطب كودك و نوجوان است.

منبع
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 7 مهر 1392 توسط محمد عزیزیان